Menu
Twój koszyk

HONDA

Zaprawki lakiernicze do samochodów marki Honda

Szeroka gama lakierów w buteleczkach o niewielkiej pojemności, które są idealne do drobnych napraw typu: usuwanie rys, usuwanie odprysków.

Preparat jest prosty w użyciu, służy do samodzielnego nakładania w miejscach ubytków lakieru fabrycznego.

Gdzie szukać kodu koloru Honda?

Kod koloru najczęściej możemy znaleźć na tabliczce znamionowej pojazdu.

Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA 1
Zaprawka lakiernicza 1 Ebony Black MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda 1 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza jest i..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA 578
Zaprawka lakiernicza 578 Taffeta White MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda 578 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza ..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA 833
Zaprawka lakiernicza 833 Passport Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda 833 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza ..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA 872
Zaprawka lakiernicza 872 RED Rock Pearl MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda 872 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA B-41
Zaprawka lakiernicza B-41 Antigua Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda B-41 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA B-521
Zaprawka lakiernicza B-521 Sky Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda B-521 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza j..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA B-8
Zaprawka lakiernicza B-8 Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda B-8 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza jest idea..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA B-82
Zaprawka lakiernicza B-82 Paul Richard Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda B-82 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakier..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka HONDA B-85
Zaprawka lakiernicza B-85 Midnight Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Honda B-85 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki HONDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicz..
22.90 PLN