Menu
Twój koszyk

MAZDA

Zaprawki lakiernicze do samochodów marki Mazda

Szeroka gama lakierów w buteleczkach o niewielkiej pojemności, które są idealne do drobnych napraw typu: usuwanie rys, usuwanie odprysków.

Preparat jest prosty w użyciu, służy do samodzielnego nakładania w miejscach ubytków lakieru fabrycznego.

Gdzie szukać kodu koloru Mazda?

Kod koloru najczęściej możemy znaleźć na tabliczce znamionowej pojazdu.

Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 0
Zaprawka lakiernicza Mazda 0 Ontario Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 0 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakiernicza..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 0DG
Zaprawka lakiernicza Mazda 0DG Saturn Black Metalik MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 0DG MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 0RA
Zaprawka lakiernicza Mazda 0RA Ocean Dark Blue MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 0RA MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka laki..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 1
Zaprawka lakiernicza Mazda 1 Pepper RED Metalik MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 1 MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka lakie..
22.90 PLN
Zaprawka lakiernicza Mazda 11L Passion Rose II Pearl - MOTOLAK 10ml lakier Zaprawka lakiernicza Mazda 11L Passion Rose II Pearl - MOTOLAK 10ml lakier
Brak na magazynie
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 11L
Zaprawka lakiernicza Mazda 11L Passion Rose II Pearl MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 11L MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawk..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 11N
Zaprawka lakiernicza Mazda 11N Noble Green II Pearl MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 11N MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 11P
Zaprawka lakiernicza Mazda 11P Solemn Blue Pearl MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 11P MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka la..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 11Q
Zaprawka lakiernicza Mazda 11Q Excellent Green MICA MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 11Q MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 11R
Zaprawka lakiernicza Mazda 11R Sparkle Green MET MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 11R MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zaprawka la..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 12H
Zaprawka lakiernicza Mazda 12H Oriental RED Pearl Metalik MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 12H MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Za..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 12K
Zaprawka lakiernicza Mazda 12K Twilight Blue Pearl Metalik MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 12K MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Z..
22.90 PLN
Producent: MOTOLAK Model: zaprawka MAZDA 12M
Zaprawka lakiernicza Mazda 12M Moonlight Grey Metalik MOTOLAK Zaprawka lakiernicza Mazda 12M MOTOLAK jest przeznaczona do samochodów marki MAZDA. Lakier zaprawkowy jest gotowy do szybkiego użycia. W zakrętce znajduje się pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru.Atuty zaprawki lakierniczej: Zapraw..
22.90 PLN